אודות


ההיכרות שלי עם פנג שואי16576-קטן וטוב

שמי שרונה פומס והכל התחיל כשהתגוררתי בבית  בו חוויתי את אחת התקופות המאתגרות של חיי. הבית שנראה יפה, מעוצב ונעים איתגר לא פחות גם את כל מי שבחר לגור בו בזמן  שהתגוררתי בלונדון (כשבע שנים).
לאחר שלוש שנות לימודים באוניברסיטת ת'א (מדעי המדינה ותורת הספרות הכללית) ובהמשך ניהול תיירות בכיר לבעלי תואר ראשון באוניברסיטת חיפה ,ניהול "ארקיע" בשטוטגרט,  "קשרי תעופה" בלונדון ,עבודה ב"מעריב" ועבודה קבועה בנתב'ג (מי עוזב עבודה קבועה?)
לפני כ15 שנה יצאתי לדרך חדשה  עצמאית ומרגשת של למידה בלתי פוסקת את תחום הפנג שואי, האסטרולוגיה הסינית (היחידה בארץ בעלת דיפלומה) ועולם המטאפיסיקה הסינית.. ככל שלמדתי יותר רציתי עוד (זהירות זה ממכר ) ולשם כך  נסעתי ללמוד בחו'ל אצל מיטב המומחים בתחום (כ12 מומחים מכל העולם כג'ואי יאפ, ריימונד לו, יאפ שן הי ,ג'וזף יו ועוד)…

הכשרה ולימודים בתחום

בשילוב עם הכשרה בהנחיית מאמנים (קואוצ'ינג) מטעם חברת "לנדמרק אדיושקיין ",פעילות בהנהלת האגודה הישראלית לפנג שואי, לימוד שיטות אנרגטיות אחרות. אני חיה ונושמת את הנושא ועוסקת במה שאני אוהבת במיוחד: לעשות מפנה בחיים של אנשים (מתוך זה שלי) בצד המחוייבות להראות שפנג שואי זו לא אופנה חולפת אלא שיטה מדעית ומרתקת המביאה קלות והרמוניה.
המצחיק שעולם התיירות והפנג שואי חברו בטיול פנג שואי מוצלח במיוחד לסין הונג קונג ומקאו שהוצאתי עם 22 תלמידים ב2010
העברתי סדנאות ב"רפואה משלימה של שירותי בריאות כללית", הקמתי אתר פג שואי מהראשונים בארץ שהפך להיות האתר הנבחר של "ידיעות אחרונות לשנת 2004 ואתר מומלץ ב"מעריב"  ובמקביל אצה הדרך לפתוח את בית הספר לפנג שואי המכשיר מומחים לעסוק בזה ועושה טרנספורמציה בחיים של לקוחות ותלמידים רבים כל כך ועוד היד נטויה.

אני מזמינה אתכם ליצור קשר ולקבל יעוץ לגבי לימודי פאנג שואי, מידע לגבי תכניות הלימודים השונות והסדנאות, יעוץ פנג שואי בעיצוב או בניית בית ועוד.

 

 152057-סיום הכשרה- אצל עדי יעבץ 035 152058-באזי 4- סאן פרנסיסקו 029