איך נביא אנרגיה טובה לביתנו עם תורת פנג שואי?

בית הספר לפנג שואי שרונה פומסכל בית הוא מקרה בפני עצמו ועיצוב נכון של בית לפי תורת פנג שואי הוא עניין אינדיבידואלי מאוד. למרות זאת יש כללים בסיסיים בתורת פנג שואי שיכולים להנחות בעיצוב הבית ושיפור זרימת האנרגיה בתוכו. ברור לכולנו שהמצב הנפשי קשור לגמרי לעיצוב הבית ועיצוב לפי תורת פנג שואי משפר את איכות החיים באמצעות עיצוב החלל.

אם כך, איך נביא אנרגיה טובה לביתנו?

הדבר הראשון שניתן לעשות הוא להניח עציץ עם פרחים צבעוניים בכניסה לבית. כמו כן יצירת מבואה נעימה בכניסה ויצירת שטח כניסה לבית שהוא מבודד מהסלון בדרך כלשהי. בכל רחבי הבית כדאי להקפיד על תאורה רכה ונעימה, קישוטים וחפצי נוי וכמובן מראה אך שימו לב – אין להציב אותה מול הדלת. על פי תורת פנג שואי חשוב לשמור על אוורור של החדרים וכניסת אור השמש אליהם, לעומת זאת את דלתות המקלחת והשירותים מומלץ להשאיר סגורות.

התאורה בסלון וברחבי הבית צריכה להיות חזקה לדאוג שתאיר את כל חלקי הבית השונים. חשוב להשתמש באור צהוב ולא באור לבן כדי לדמות את האור לזה של השמש. מכיוון שאור לבן משפיע לרעה על העצבים ועל העיניים. פיזור נרות ברחבי הבית לפי הפנג שואי הוא חיובי והאמונה היא שנרות מטהרים את האנרגיה בבית.

איך נביא אנרגיה טובה לביתנו עם תורת פנג שואי?
5 (100%) 2 vote[s]
spacer