דלת הכניסה לפי פנג שואי לבתים

חשיבותה של דלת הכניסה לפי פנג שואי לבתים

הבית שלנו עובר שינויים רבים עם השנים, שינויים שמשמרים ויוצרים אנרגיה בעקבות אירועים שונים שמתרחשים בחיינו, שינוי סטטוס, מצב בריאותי , כלכלי התרחבות או הצטמצמות המשפחה ועוד. תורת פנג שואי מתבססת על האמונה שבכל בית הבנה משפיע על זרימת האנרגיה ולכן חשוב מאוד ליצור מרווחים נכונים, איזון בין החדרים, שימוש נכון בצבעים ובאלמנטים שונים ועוד. פנג שואי לבתים הוא תחום נרחב וכלי נפוץ ליישום תורת פנג שואי בחיי היום יום ובסביבת המגורים.

לפי תורת פנג שואי לבתים, הכניסה מהווה את הפתח העיקרי לאנרגיה שנכנסת אל הבית והיא חשובה מאוד מכמה סיבות. זרימת האנרגיה מגיעה מבחוץ ועוברת בבית דרך דלת הכניסה, אם כניסת הבית אינה מתוכננת באופן נכון האנרגיה תחסם ולא תעבור באופן חיובי אל שאר חדרי הבית.

דלת כניסה , פנג שואי לבתים

צילום באדיבות שרונה פומס

ייעוץ פנג שואי לבתים

לפי ייעוץ פנג שואי לבתים חשוב מאוד לפנות הכניסה לבית כדי לאפשר לאנרגיית הצ'י זרימה להמשך הבית וכדי שאנרגיית הצ'י תזרום טוב בבית היא צריכה להיכנס בצורה הטובה ביותר. ולכן חשוב שהכניסה תהיה נקייה ופנויה מחפצים וכן שתכיל את האנרגיה בנעימות ובזרימה ושלא תהייה חסומה על ידי קיר.

חשוב לשמור על האנרגיה שתישאר בתוך הבית ולכן מומלץ לא להציב מולה חלון או דלת יציאה. אם אין ברירה והחלון קיים ניתן למשוך אנרגיה ולנווט אותה בדרכים שונות אל תוך הבית.

למידע נוסף על ייעוץ פנג שואי לבתים התקשרו עכשיו – 052-3922661

דלת הכניסה לפי פנג שואי לבתים
4 (80%) 1 vote[s]
spacer