עשרה טיפים של פנג שואי לבתים

עשרה טיפים של פנג שואי לבתים

לפי אחד העקרונות של פנג שואי לבתים פרחים מסמלים את החיים ואת אנרגיית החיים. חשוב להניח ברחבי הבית פרחים טריים ולא מומלץ לשים בבית פרחים מיובשים או שאריות של פרחים. בכדי לשמור על אנרגיה חיובית ניתן להניח בבית עציצים עם פרחים או ציורים של פרחים צבעוניים בשיא פריחתם.

הימנעו מלהשתמש בפרחים מפלסטיק ומצמחים סינטטים וחסרי חיים.

חשוב מאוד לשמור על זרימה טובה של אנרגיה בבית. כתבתי בפוסטים הקודמים על פנג שואי לבתים מה חשיבותה של דלת הכניסה ואיזה חפצים לא לשים מולה. באותו אופן יש להקפיד ולסגור דלתות של חדרי שירותים, אמבטיה, מחסן וכו'.

היזהרו ממראות בחדר השינה. נכון, מראה היא חפץ חשוב בבית אך יש לה השפעה לא ברורה על האנרגיה ולעתים היא גורמת לנזקים. אם בכל זאת חשוב לכם מאוד להציב מראה בחדר השינה הזמינו יעוץ פנג שואי לבתים ובדקו כיצד הכי נכון למקם אותה.

חשוב מאוד להציב שולחנות כתיבה, פינות עבודה ועמדות מחשב עם הפנים לדלת הכניסה ולא הפוך. כאשר אנו יושבים עם הגב לדלת התת מודע שלנו עסוק במה שאנחנו לא רואים והריכוז שלנו נפגע וכן אנו מפנים את גבינו לאנרגיה שנכנסת אל החדר.

בית הספר לפנג שואי שרונה פומס


הימנעו מאגירת חפצים ישנים, מכשירים מקולקלים, מראות או כלים שבורים וסדוקים. חפצים שכאלו מכילים אנרגיה שלילית של תקיעות וחסימה ומשפיעים על הסביבה ועליכם באותו אופן. אנרגיה של חפצים היא תחום עיקרי בייעוץ פנג שואי לבתים והרבה בעיות נפתרות כאשר מטפלים נכון בבעיות.

חשוב מאוד לשמור על ניקיון וארגון בסביבה החיצונית של הבית. גרוטאות, לכלוך, סביבה מוזנחת וכו יגרמו להצטברות של אנרגיה שלילית המשפיעה על הבית ועל הדיירים שבו. אם אין לכם שליטה על המראה החיצוני של בית השכנים או השטח המשותף תוכלו לבנות גדר או להניח צמחייה שתסתיר את ההזנחה.


גם הסדר והניקיון בתוך הבית חשובים מאוד כשמדברים על פנג שואי לבתים ומשפיעים על האנרגיה שלנו, על הריכוז ועל מצב הרוח. בית אשר נמצא תמיד במצב של בלגן מצביע על בלגן נפשי ופנימי, בלבלו וחוסר שקט ומצב זה יוצר גלגל שיש לעצור.

עיצוב חדר השינה בבית חשוב מאוד ואף קריטי לנושא הזוגיות. חשוב לסדר את החדר בצורה שווה וסימטרית, להקפיד על מוטיבים זוגיים ולסלק כל אלמנט שעלול לפגוע באיזון. הקפידו על נרות, אלמנטים שונים, שידות ותמונות בצמדים ועל חלוקה שווה של השטח.

לסיום, לפי עקרונות פנג שואי לבתים תליית תמונות בבית משפיעה מאוד על מצב הרוח וגם על האנרגיות שאנו מזמנים לחיינו. תמונה של אישה בודדה, ילד בוכה, מוות או שממה ישפיעו על חייכם באופן שלא תבינו ולעומת זאת שימוש בתמונות חיוביות, זוגיות, שמחות ומלאות חיים ישמינו אליכם אנרגיה דומה.

קראו עוד על אנרגיות של אלמנטים שונים ועל פנג שואי לבתים

למידע נוסף על ייעוץ פנג שואי לבתים התקשרו עכשיו – 052-3922661

עשרה טיפים של פנג שואי לבתים
5 (100%) 1 vote[s]
spacer