פאנג שוואי לזוגות מאורסים לקראת החתונה

מהי פנג שוואי?

פנג שוואי היא שיטה סינית עתיקה שלפיה ניתן לסדר את הבית או את החדר ולהעניק לו רוח חדשה. הפנג שווי התפתח בסין בתקופה העתיקה ועד היום ניתן לראות כיצד הוא מיושם בכל הרבדים בחיים ולא רק בסידור החדר אלא בהקמת מבנים חדשים. לפנג שווי יש השלכה על האווירה בה אנו חיים והיא יכולה לשפר את היחסים של אנשים שגרים זה עם זה. חלק מהאנשים מאמצים את תורת הפנג שוואי לחלוטין וחלק רק חלק מהנקודות שלה.

יתרונות הפאנג שוואי

  • עקרונות הפאנג שווי מכילים יתרונות רבים שיכולים לסייע בעיקר לזוגות מאורסים את הפאנג שווי ניתן לראות בבתים רבים ועד אולמות אירועים גדולים כמו ויולה אירועים שרואים לנכון לעצב בצורה פתוחה ומרווחת יותר. הפאנג שווי מבוסס על עקרון של הרמוניה בתוך הבית. ההרמוניה היא כלל ידוע שמלווה מעצבי פנים רבים ומעצבים באופן כללי במספר תחומים והבעייתיות היא שסביבה לא הרמונית יכולה להשליך על מה שקורה בתוך הבית שלנו.

פנג שואי אלמנטים

  • כאן מתגלה היתרון הבולט של הפאנג שווי: הוא מצליח ליצור חיץ בין ההרמוניה שאנחנו משיגים בבית לבין הסביבה הלא הרמונית שיש בחוץ. זוגות מארסים רבים צריכים את ההרמוניה הזו כדי שהיחסים שלהם לא ייפגעו. תקופה מלחיצה כמו הכנות לחתונה יכולה להאיר באופן שלילי על כל אחד מבני הזוג וזהו מצב לא קל עבורם למרות כל האהבה שיש. הפנג שווי עוזרת לזוגות אלו להתמודד וכדאי שהיא תישקל על ידי כל הזוגות.
  • פאנג שוואי היא תורת עיצוב שעקרונות נוספים שלה הם יצירת מרווח גדול יותר בשטח המחייה והימנעות מאגירת חפצים לא רצויים. זהו אחד הדברים שמעורר ויכוחים בין זוגות רבים גם אחרי הנישואין וגם לפניהם. אין צורך לשמור מכשירים מקולקלים, האווירה בבית צריכה להיות מרווחת ושקטה עם שלווה שלא נגמרת. אלו הן עקרונות חשובים ואם הם מיושמים באולם אירועים גדול כמו ויולה אירועים אולי גם בדירה הם יעשו לכם טוב.

מה הפאנג שוואי יכול לתת לזוגות מאורסים לקראת החתונה?

אמנם פאנג שווי נתפשת על ידי רבים רק כתורת עיצוב עם עקרונות מסוימים אך על היחסים שלה עם בני אדם ובעיקר זוגות שחיים ביחד יש השלכות רבות מאוד. אחד מהמקומות שבהם אנחנו רבים זה עם זה הכי הרבה הוא חדר השינה. חדר השינה הוא המקום בו אנחנו מרגישים הכי בטוחים אך מצד שני הביטחון הזה יכול להיות מוגזם ואנחנו נגיד דברים שאנחנו לא צריכים להגיד ונתחיל ריבים שאין להם טעם. כל ריב או ויכוח קטן כזה יכול להפוך לגדול הרבה יותר ודאי לקראת החתונה, שזוהי תקופה בה אתם צריכים לאשש כל רגע מחדש שזוהי בחירת לבכם לכל החיים. עיצוב חדר השינה לפי הפאנג שווי ינחיל שלווה ויפחית את היצרים ובעיצוב שלו יחד יהיה לכם משימה משותפת שתגבש ביניכם.

Rate this post
spacer