חמשת האלמנטים של תורת הפנג שואי

תורת הפנג שואי מבוססת על מספר עקרונות ברורים שמלווים אותה. בין העקרונות שעליהם מתבססת התורה ניתן למנות את חמשת האלמנטים. כשמדברים על פנג שואי אלמנטים רבים עולים, אולם החמישה האלו יהיו תמיד: אש, עץ, אדמה, מתכת ומים. כל אחד מן האלמנטים נותן כלים כדי להבין ולהסביר דברים רבים בכל תחומי החיים.

פנג שואי אלמנטים של אש, עץ ואדמה

שלושת האלמנטים הראשונית מתוך החמישה הם אש, עץ ואדמה. אם לוקחים את האלמנטים האלו על מנת לאפיין אנשים , הרי שהם נותנים לנו כלים כדי להבין טוב יותר את האדם ואת יחסיו עם הסביבה והחברה. אלמנט האש, למשל, מדבר על אנשים בעלי חוכמה ואינטילגנציה גבוהות, כמו גם על אנשים שנוטים לאימפולסיביות. אנשי העץ אלו אנשים יצירתיים במיוחד ומוכשרים. אלמנט האדמה עוסק ומאפיין אנשים סימפטיים בעלי אחריות גדולה וסבלנות רבה.

פנג שואי אלמנטים

פנג שואי אלמנטים של מתכת ומים

מכירים את אנשי העשייה המצליחנים? המדויקים?  אלו שכסף חשוב להם והם גם בדרך כלל מצליחים לעשות אותו? האנשים האלו כנראה משתייכים לאלמנט המתכת. מולם עומדים, בדרך כלל, האנשים הרוחניים יותר, אלו שאוהבים ללמוד ולצלול לעולם הספרים, הם רגישים יותר ומצטיינים בתקשורת בינאישית. האנשים האלו הם אנשים שמשתייכים לאלמנט המים. פנג שואי הוא תחום רחב במיוחד והוא לא נועד רק על מנת לאפיין אופי של אנשים. ניתן למשל להשתמש בתחום של פנג שואי לבית, כדי לעצב אותו בצורה מדויקת וכדי ליצור אנרגיות נעימות במיוחד.

פנג שואי – לא רק לאפיון אנשים

חמשת האלמנטים שבהם עסקנו מתייחסים בדרך כלל כדי לאפיין אנשים וכדי להשליך מכך על מערכות היחסים השונות שלהם עם מעגלים שונים. לגופו של עניין, חשוב לומר שפנג שואי הוא ממש לא דבר שנועד רק לאפיין אנשים, אלא מדובר בתחום רחב בהרבה. פנג שואי לעסק הוא תחום מרכזי ובולט ביותר ומטרתו ליצור עסק בעל אנרגיות מזמינות ונעימות שמאפשר עבודה בתנאים מצוינים. עסקים רבים מסביב לעולם מעוצבים בהתאם לעקרונות הפנג שואי ומצליחים למשוך אליהם לקוחות רבים. לסקפטיים בניכם נגיד שהדברים באמת עובדים, ויעידו על כך כל העסקים שחשו בשינוי העצום בעקבות עיצוב המבוסס על עקרונות הפנג שואי.

Rate this post
spacer