פנג שואי לבית

פנג שואי לבית, טיפים של פנג שואי לעיצוב הבית שלכםאם ברצונכם ליצור בית מעוצב על פי תורת פנג שואי , הנה כמה הנחיות פשוטות ובסיסיות ליישום פנג שואי לבית. אלו התחומים העיקריים שאחראים על יצירת אנרגיית פנג שואי לבית:

השאלות הראשונות שצריכות להישאל הן האם אנרגיית הצ'י נחסמת בדרכה לדלת הקדמית שלכם? האם יש עץ גדול או כל עצם אחר שחוסם את הזרימה של האנרגיה אל הדלת הקדמית שלכם? איכות זרימת האנרגיה בכניסה הראשית חשובה מאוד כאשר בוחנים את הבית ומנסים ליישם בו חוקיות של פנג שואי לבית.פנג שואי טוב יחזק ויתעל את אנרגיית הצ'י הנכנסת לאורך כל הבית ויזין את הבית שלכם באנרגיה טובה.

דבר נוסף שחשוב לבחון מהו הדבר הראשון שאתם רואים בכניסה לבית שלכם? לאן זורמת האנרגיה, האם היא נתקלת במראות או באח=אלמנטים שחוסמים אותה. פנג שואי לבית עוסק במסלולה של האנרגיה בתוך הבית וזרימתה החופשית. איכות אנרגיית פנג שואי בבית שלכם תלויה באנרגיית פנג שואי בחדרים העיקריים בחדר השינה שלכם, המטבח שלכם וחדר האמבטיה שלכם.

כל האנרגיה שסביבנו נמצאת בזרימה מתמדת, בשינוי מתמיד. לכן, גם לאחר שיצרנו בסיס פנג שואי חזק בבית, העבודה נמשכת. כדאי לסגל הרגל של שמירה על אנרגיה טובה וזורמת ולהיות מאוד זהירים לגבי יצירת אזורים תקועים בבית שלכם. חשוב להיפטר מהעומס ולנקות את הארונות שלכם, את המרתף שלכם, המוסך והמבואה וברגע שהאזורים אלה נקיים, לא לתת להם לצבור יותר עומס. פנג שואי לבית מתחיל בקטן. שמירה על זרימת אנרגיה, בחינת האלמנטים בבית, השקעת מחשבה בבחירת צבעים ואלמנטים ואתם בדרך הנכונה!

5/5 - (3 votes)
spacer