צבע דלת הכניסה בתורת פנג שואי

בית הספר לפנג שואי שרונה פומס

דלתות הכניסה לבית הן חשובות מאוד בתורת פנג שואי, בין אם מדובר בדלתות כניסה של בתים וכן דלתות כניסה של משרדים. הדלת הקדמית המכונה גם הפה של אנרגיית הצ'י – היא הפתח שדרכו הבית מקבל את אנרגיית הצ'י המשמעותית כל כך בתורת פנג שואי. זרם זה של אנרגיה, איכותית וחזקה קובע את איכות האנרגיה בבית שלכם.

האנרגיה האישית שלכם מחוברת לאיכות האנרגיה בבית שלכם, לכן חשוב לעשות את לעשות את המיטב כדי ליצור זרימה טובה של אנרגיית צ'י בבית או בעסק שלכם וליישם את תורת פנג שואי הכי טוב שאפשר בשטח שלכם, וזה מתחיל בבחירת צבע לדלת כניסה.

בתורת פנג שואי, הבחירה של צבע המשמח והנכון ביותר מבוססת על הכיוון של הדלת הקדמית ועל אלמנט הפנג שואי המקביל שלה. אם אתם יודעים לאיזה כיוון הדלת הקדמית שלכם פונה, אתם יכולים למצוא את האפשרויות לצבע הטוב ביותר עבורה לפי פנג שואי. אם אתם חדש בלימודי פנג שואי, קראו עוד על כיוונים בפנג שואי באתר או קבלו ייעוץ פנג שואי ובררו איך לבדוק את כיוון הדלת הקדמית שלכם זה מאוד קל ומהיר.

פנג שואי שרונה פומס

שרונה פומס – בית הספר לפנג שואי

דלתות הפונות לכיוון דרום נצבעות באדום לפי תורת פנג שואי. דלת כניסה בצבע אדום מצביעה על אנשים ששפר מזלם והם מאושרים ושמחים במיוחד. כבר בעיר האסורה בסין הדלתות החשובות ביותר צבועות בצבע אדום בכדי לקדם את המזל, להביא הצלחה ותנועה לעסקים. דלת כניסה שחורה מביאה לדיירי הבית הצלחה בעבודה ובקריירה. דלת שחורה מייצגת בתורת פנג שואי את יסוד המים ומביאה הצלחה כאשר היא פונה לכיוון צפון. אותם חוקים חלים גם על דלת שצבעה כחול כהה.

דלת בצבע חמרה או כתום משפיעה לטובה על חיי אהבה. אלמנט האדמה השולט בצבעים אלו משפיע על היציבות והביטחון של דיירי הבית. דלתות בצבע כתום או חמרה פונות לכיוון הדרום מערבי של הבית. בתים שפונים לדרום ולצפון מזרח מתאימים מאוד להיצבע בגוונים של ורוד. בבתים אלו דיירי הבית מאופיינים כדעתנים, בעלי תעוזה ומקוריות. בעלי דלת בצבע סגול אשר מתאימה לדלתות הפונות לכיוון דרום משפיעה על אופיים של הדיירים והופכת אותם לחברותיים ולבעלי קשרים וכמות חברים גדולה במיוחד. הצבע הסגול מייצג את אלמנט האש.

לכל כניסה יש צבע: פנג שואי בדלת > כתבה ב YNET

4/5 - (1 vote)
spacer